Drugie miejsce w konkursie podczas warsztatów fotograficznych z Olympusem PEN

Niezmiernie mi miło poinformować że podczas kolejnych warsztatów z Cyfrowe.pl dotyczących aparatów Olympus PEN, udało mi się ponownie stanąć na podium w konkursie na najlepsze  zdjęcia. Do  konkursu przystąpiło około 40 osób, które były uczestnikami warsztatów. Zdjęcia, które mogły wziąć udział w konkursie musiały być wykonane na  wspomnianych Olympusach, dzięki czemu szanse były wyrównane i bardziej cenione było „dobre oko” a nie klasa sprzętu – zdjęcia nie mogły być także dodatkowo modyfikowane. W jury zasiadały cztery osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią.  Tym razem zająłem miejsce drugie, ale chyba też nieźle? 🙂 Konkursowe zdjęcie poniżej – ręka Choppina sięgająca do nieba. Jest to też mój osobisty sukces, gdyż wykonałem je w mojej ulubionej technice – kontrastu negatywnego.

Nie ukrywam że warsztaty zbliżyły mnie o krok od decyzji zakupu bezlusterkowca, ale na to trzeba jeszcze chwilkę poczekać 🙂

Poniżej wybrane zdjęcia z warsztatów – celowo ograniczyłem obróbkę jedynie do programu Picasa, żadnego odszumiania, kontrastu lokalnego itp. Wszystkie  zdjęcia wykonane za pomocą Olympusów PEN e-P3 oraz e-PL1 – dwa zdjęcia wykonane osobistym Canonen 5D.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.